Blog

Öykü Seçkisi Yeni Adresi ve Tasarımıyla Yayında!

Yedi yıldan bugüne süregelen ve her ay yepyeni öyküleri sizlerle buluşturduğumuz Kayıp Rıhtım Aylık Öykü Seçkisi artık yeni adresi ve tasarımıyla sizlerle birlikte olmaya devam edecek.

Aylık Öykü Seçkisi’nde yapılan tasarım değişikliği ile birkaç yeni özelliğe kavuştu. Bunların bazılarından kısaca bahsedelim.

– Yeni mecramız tamamen öykü okumaya yönelik yeni bir tasarıma sahip. Okuma yaparken aklınızı çelecek herhangi bir içerik görmeyeceksiniz.

– Mobil uyumlu tasarım ile öyküleri akıllı telefonlarınızdan da çok rahat bir şekilde okuyabileceksiniz.

– Yan menüye üst menünün en sağında bulunan üçlü yatay çizgiye tıklayarak ulaşabilirsiniz. Sayfa akışında üst menü kaybolmayacağından dilediğiniz zaman yan menüye erişebileceksiniz.

– Yeni yazar infoları ile, okuduğunuz öykünün sahibi kimdir daha iyi tanıyabileceksiniz.

– Yeni etiket ve kategori sistemi ile tüm içeriğe çok daha basit bir şekilde erişebileceksiniz.

– Artık her öykünün başında, o aya ait çizim, sonunda da hangi ay ve temaya ait olduğunu gösteren bir etiket olacak. Böylece seçki içerisinde geçmişten günümüze gelen öykülerin hangi temaya ait olduğunu ve ne zaman yayınlandığını rahatça anlayabileceksiniz.

– Geçmişte yaşanan sorunlar sebebiyle oluşturduğumuz Öykü Gönderim Koşulları sık sık güncellenecek ve aradığınız sorulara cevap olacak.

– Yeni paylaşım butonları ile öyküleri eskiye göre sosyal medyada daha kolay bir şekilde paylaşabileceksiniz.

Blog kısmında ise seçkiyle ilgili haberler ve projeler duyurulacak, böylece gelişmeleri ilk elden ve başka bir mecraya ihtiyaç duymadan öğrenebileceksiniz.

Umuyoruz yeni tasarım ve güncellemeler hoşunuza gider. Görüşlerinizi merak ediyoruz! Bu başlık altında düşüncelerinizi yorum olarak görmekten mutluluk duyarız.

Hepinize öykü dolu günler ve iyi okumalar!

Öykü Seçkisi Yeni Adresi ve Tasarımıyla Yayında!” için 1 Yorum Var

  1. Merhaba;
    Öncelikle her yenilik bir alışma süresi ister. Ben de o süreyi kullanıyorum ve gittikçe alışıyorum. Yapanların ellerine sağlık. Öykü seçkisiyle ilgili iki önerim olacak. Birincisi önceki uygulamada sağ tarafta yorumları görebiliyorduk alt alta. Görüşleri izlemek için çok da güzel bir ortam sağlıyordu. Bunu eklerseniz sevinirim. İkincisi yine öykü seçkisinde seçilen konuları da resimlerin üzerine ya da yanına yazarsanız iyi olur. (Bir öncekinde vardı) Başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim. Sevgiler

Bir Yorum Yap

E-posta adresiniz yayımlanmayacaktır.Yıldızlı olan alanların doldurulması zorunludur. *