Önsöz

Sayı #12: “Cadı Öyküleri”

Selam sevgili dostlar,

Diyecek çok şey, söylenecek çok fazla laf var aslında. Başlıktan da anlamışsınızdır zaten. “Seçkide On İkinci Ay!” Şaka gibi değil mi? Ne ara başladık, ne ara devam ettik, ne ara büyüdük. Tam bir yıl oldu sizlerle beraber geçen bu güzel serüvenimiz…

Seçkide koskoca bir yıl geride kalırken önümüz için umutlu günler görmekteyiz. Her ay büyüyen öykü seçkimiz ile sizlere yazarlarımızın hikayelerini taşımaya çalıştık. Gerek yorumları gerek öyküleri ile bugüne dek bizleri yanlız bırakmamış tüm yoldaşlara içten teşekkürler!

Şimdi sizlere gelecek ayın temasından daha önemli bir şeyden bahsedeceğiz. Çünkü gelecek ay sizlerden gelen öyküler yayınlanmayacak. Gelecek ay siz okurlarımıza çok büyük bir süprizimiz olacak! Süpriz ne mi? E adı üstünde, süpriz. Zamanı gelince, bir çoğunuzun oldukça sevineceği bir süpriz!..

Gelelim bu ayki öykülere. Bakalım Cadı temalı seçkimiz kimler hangi öyküleriyle katkıda bulunmuş.

Zebani Hasadı adlı öyküsü ile Amras Ringeril

Uzak Diyarların Birinde adlı öyküsü ile mit

Şeytanın Mezarında Düet adlı öyküsü ile DarLy OpuS

41. Gün adlı öyküsü ile magicalbronze

Şimdi bir sonraki ay için bize göndereceğiniz öykülerin temalarından bahsedelim. Temmuz ayı seçkisi için istediğimiz tema; yok! Evet, bu seçkide birinci yılımızdan dolayı herhangi bir tema yok. Tamamen sizlerin hayal gücüne ve düşüncelerinize kalmış. Fantastik, bilim kurgu, fantastik korku konseptinde olduktan sonra her türlü öyküyü kabul ediyoruz.

Şimdiden öykülerinizi bekliyoruz. Her zaman ki gibi, öykülerinizi kayiprihtim@gmail.com adresine yollamanız gerek.

Gelecek ayın süprizi ve bir sonraki ayın öyküleriyle, tekrar görüşmek üzere.

Şimdilik iyi okumalar ve mutlu günler!

Sevgiler,
Hakan “magicalbronze” Tunç

Bir Yorum Yap

E-posta adresiniz yayımlanmayacaktır.Yıldızlı olan alanların doldurulması zorunludur. *