Önsöz

Kayıp Rıhtım Aylık Öykü Seçkisi

Değerli site sakinleri,

Kayıp Rıhtım olarak gün geçtikçe yeni projelerle karşınızda olmaya devam ediyoruz ve işte yepyeni bir proje ile daha karşınızdayız! Kayıp Rıhtım Aylık Öykü Seçkisi olarak adlandırdığımız ve bundan böyle https://oykuseckisi.com adresinden ulaşabileceğiniz bu yeni projemizde her ay sizlerin; belirlediğimiz kurallar çerçevesinde yazdığınız öyküleriniz yayınlanacak ve okurların beğenisine sunulacaktır.

Her ay güncellenecek olan öykü seçkisinde; farklı konular baz alınarak ortaya çıkan hikayeleriniz, editör incelemesinden geçip bir sonraki aylık seçkide yayınlanacaktır. Kurallar çerçevesinde gönderilen tüm yazılar okur beğenisine sunulacak ve o ayki en beğenilen öykü “Dönem Seçkisi” dediğimiz 6 ayda bir düzenlenecek yarışmadaki, 6 öyküden biri olmaya hak kazanacaktır. Son olarak “Dönem Seçkisi” diye nitelendirdiğimiz yarışmada birinci seçilen öykümüz ise Kayıp Rıhtım’dan süpriz hediyeler kazanacaktır.

Haziran ayında öykülerin yayınlanmaya başlayacağı bu ilk seçkimizin ana teması “Göl” olarak belirlendi. Fantastik literatür dahiline giren ve “Göl” kavramını içinde barındıran hikayelerinizi en geç 24 Mayıs’a kadar kayiprihtim@gmail.com adresine göndermeniz gerekmektedir.

Hikâyelerinizi;

Yazı tipi: Times New Roman

Yazı tipi boyutu: 12pt

şeklinde gönderebilirsiniz.

Bunlar haricinde belirlediğimiz temadan fazla sapmamanız, Türkçe yazım kurallarına dikkat etmeniz, öykülerinizin yayınlanma oranını oldukça yüksek bir seviyede tutacaktır.

Kalemlerinizin maharetinin bol olması dileğiyle…

Bir Yorum Yap

E-posta adresiniz yayımlanmayacaktır.Yıldızlı olan alanların doldurulması zorunludur. *