Önsöz

Sayı #20: “Bulut Öyküleri”

bulut-top

Ve nihayet yirminci sayımız ile karşınızdayız! Dolu dolu geçen on dokuz sayıdan sonra nihayet yirmili rakamlara girmiş bulunuyoruz. Yine bol maceralı ve bu sefer şirin bir tema ile karşınızdayız.

Gerek yeni gelen arkadaşlarımız, gerek uzun süredir aramızda göremediğimiz yazarlarımız gerekse sürekli olarak katılım gösterenler ile son hızla devam ediyoruz seçkimize.

Uzun süredir aramızda olmayan Onur Selamet, yoğun çalışmalarına rağmen “Ben hala buradayım!” diye göz kırparak Ölü Şemsiyeler Açın Üstüme! adı hikayesi ile aramıza katıldı! Melahat Yılmaz öykü seçkisinde siftah açtı ve Deccal adlı öyküsü ile aramıza katıldı. Yine daha önceden bir kez de olsa kendisini gördüğümüz Mehmet Utku Yıldırım, Mavi adlı öyküsü ile yeniden bizlerle birlikte olma nezaketini gösterdi. Ayrıca her ay değerli öyküleri ile bizleri hiç bırakmayan yazarlarımız da her zaman ki gibi oldukça sağlam öyküler ile çıkageldi karşımıza. Golem adlı öyküsü ile Erman Yücel, Bulut Şah adlı öyküsü ile Alper Kaya, Son İfritten Kız Kaçırma adlı öyküsü ile Mehmet Berk Yaltırık, Bir Damla Fedakarlık adlı öyküsü ile Beyza Taşdelen ve son olarak da Zoraki Ortaklar adlı devam öyküsü ile M. İhsan Tatari seçkimize şeref verdiler.

Fazla lakırdıya hacet yok diyerek bu ay gelen dokuz adet öyküyü düzgün şekliyle sıralayalım sizlere:

Deccal adlı öyküsü ile Melahat Yılmaz

Bir Damla Fedakarlık adlı öyküsü ile black_helen

Son İfritten Kız Kaçırma adlı öyküsü ile Wyern

Bilinç Bulutları adlı öyküsü ile Vega

Mavi adlı öyküsü ile Esikhulu

Bulut Şah adlı öyküsü ile alpi

Golem adlı öyküsü ile Nihbrin

Ölü Şemsiyeler Açın Üstüme! adlı öyküsü ile DarLy OpuS

Zoraki Ortaklar adlı öyküsü ile mit

Her biri birbirinden güzel, her biri birbirinden değerli tam dokuz adet öykü… Umuyoruz sizler de okurken en az bizler kadar heyecanlanır, gerek yorumlarınız gerekse takdirleriniz ile destek olarak bu işi yirmi aydır neden devam ettirdiğimizi bir kez daha göstermiş olursunuz.

Son olarak gelecek ayın teması “Karanlık” olarak belirlendi. Her zamanki gibi öykülerinizi kayiprihtim@gmail.com adresine yollamanız yeterli. Ve şimdi de sizleri dokuz ayrı maceraya koşmanız için yalnız bırakıyoruz.

Hepinize keyifli okumalar!

Sevgiler,
Hakan “magicalbronze” Tunç

Bir Yorum Yap

E-posta adresiniz yayımlanmayacaktır.Yıldızlı olan alanların doldurulması zorunludur. *