Önsöz

Sayı #19: “Noel Baba Öyküleri”

noel-baba-top

Tekrar merhaba sevgili öykü severler,

Dile kolay on dokuz, ki özel seçki için yayınlamadığımız bir ayı da katarsak, yirmi aydır her ay daha da heyecanla, daha da şevkle sizlerle birkteyiz, birlikte olmaya devam ediyoruz.

Bu ay da, gerek yeniyıla girişimiz gerekse Kayıp Rıhtım’ın üçüncü yaşını kutlayışımız sebebiyle, aynen geçen sene olduğu gibi özel bir şeyler yapalım dedik. Ve seçki temamızı dünyadaki en bilinen karakterlerden biri olan Noel Baba yaptık!

Tema dahilinde tam on adet öykü geldi. İsterseniz hemen bakalım, kimler hangi öyküleriyle seçkimize katılmış, göz atalım:

Maruda’nın Hediyesi adlı öyküsü ile alpi

Yılbaşı Serüveni adlı öyküsü ile Yusuf Koca

Myra Köyünün Hortlağı adlı öyküsü ile Wyern

Claus adlı öyküsü ile Nihbrin

Sevgili Noel Baba adlı öyküsü ile mit

İnanç adlı öyküsü ile Victoria

Bilinç adlı öyküsü ile black_helen

Gizemli Soygun adlı öyküsü ile mit

Sonsuzluğun Ötesinde adlı öyküsü ile Amras Ringeril

Son Bir İyilik adlı öyküsü ile magicalbronze

Ayrıca tema dahilinde birinci seçilen öykümüze de  M. İhsan Tatari‘nin Yemin ve Öç kitabını göndereceğiz, tekrar hatırlatmış olalım. Bununla birlikte, bundan sonra ankete katılmak isteyen arkadaşlarımız foruma üye olmadan, yalnızca öykü sayfasında oylarını kullanabilecekler. Hemen sağ menünün alt kısmında, geçen ayın seçkisi için açmış olduğumuz anketi oylamaya başlayabilirsiniz!

Evet, sizleri öykülerimizle baş başa bırakmadan önce gelecek ayın temasını söyleyelim. Şubat 2011 için belirlenen temamız “Bulut” oldu! Her zaman ki gibi öykülerinizi kayiprihtim@gmail.com adresine gönderebilirsiniz.

Gelecek ay tekrar görüşmek üzere, herkese iyi okumalar!

Sevgiler,
Hakan “magicalbronze” Tunç

Bir Yorum Yap

E-posta adresiniz yayımlanmayacaktır.Yıldızlı olan alanların doldurulması zorunludur. *